randevulu-ders-sistemiRandevulu Ders Sistemi (RDS), özel ders bürosu, ofisi, dershanesi veya öğretmeninden aldığınız paket dersleri öncesinde muhatabına bildirerip SİZE uygun olan yer ve zamanda dersin işlenmesi talebidir. Bu bir ev, dershane, ofis, büro, cafe, eviniz veya işyeriniz olabilir. Bunu ders veren zümre ile kararlaştırabilir, ihtiyaçlarınızı sizin belirlediğiniz zaman ve mekanda karşılayabilirsiniz.

Misal özel ders ofisimizden 10, 20 veya 50’lilik özel ders paketlerinden herhangi birini aldığınızda düzenli program önerisinde bulunuruz. Ama şartlarınız buna uygun olmayabilir. Bu sebeple sınav önceleri ders paketinizden istediğiniz kadarını istediğiniz branştan ve istediğiniz öğretmenden bir telefonla düzenleyebilirsiniz.

Böylece özel ders paketlerinizi mantıklı kullanarak zamanınızı, bilgiyle takas etmiş olacaksınız. Verimliliğiniz artacak. Derslerin ne zaman ve nerde yapılacağını siz seçerek hayatınızla ilgili önemli bir kararı siz almış olacaksınız.

Kitle dershanelerinde olduğu gibi belli saatlerde ve belli günlerde alınan dersler size de uymuyorsa bu şekilde randevulu ders sisteminizi kullanmanızı tavsiye ederim.

64 total views, 0 views today

© 2008-2016 | Coşkun Hoca | Matematik, Fizik, Geometri Birebir Özel Ders