Yorumlarını benden esirgemeyen değerli öğrencilerime sevgilerimi yolluyorum…

“Öncelikle meslek lisesi öğrencisiyim, sayısal derslerde büyük bir güvensizliğim vardı Coşkun Hocadan ders almaya başladığımdan beri güvenimi geri kazandım diyebilirim. Gerek ders olsun gerek herhangi bir konuda rahatça konuşup eğlenerek ders göreceğinizin garantisini veriyorum. Tüm ders almak isteyenlere sayısal derslerde zorluk çeken arkadaşlara Coşkun Hocayı tavsiye ediyorum.”

Oğuz Önem / 12.Sınıf / Kadıköy / Haydarpaşa Anadolu Teknik Lisesi / 2015-2016

 

“Coşkun Hoca; esprili, zeki ve enerjik bir öğretmendir. Sayısal derslerin ne kadar zor ve sıkıcı olduğunu biliyoruz. Fakat Coşkun hoca dersleri eğlenceli, zevkli, komik ve anlaşılır bir hale getiriyor. Bu yüzden herkes Coşkun hoca’yı tercih etmeli.”

Dilara Yergün / 9.Sınıf / Maltepe / Özel Sarıyer Doğa Koleji / 2012-2013

 

“Kendisine has özellikleriyle hem karşısındakini hem dersteki ortamı biranda değiştirebilen, sadece derslerle ilgili değil dışarıdaki hayatla ilgili ileri görüşlü ve belli bir açıyla yaklaşan sevecen bir sayı cambazı.”

Erol Şerbetçioğlu / 9.Sınıf / Kadıköy / Özel Anabilm Koleji / 2012-2013

 

“7.sınıftaki matematik öğretmeninden hiçbir verim alamamıştım. Her zaman somurtkandı. Coşkun hoca ile birkaç ders yaptıktan sonra anladım ki aradığım hocayı bulmuştum. Yılın sonunda bir önceki seneyi telafi etmiştim ve sayısal dersleri sevmiştim. Bunlara sebebiyet veren güler yüzlü, anlayışlı, kültürlü Coşkun Hoca’ya teşekkür ederim.”

Nusret Yörük / 9.Sınıf / Bayrampaşa / Plevne Anadolu Lisesi / 2011-2013

 

“Coşkun Hoca ile yollarımız Ekim 2011 de kesişti. Bir hukukcu olarak en az 8 yıldır hiç matematik yapmamıştım ve neredeyse herşeyi unutmuştum. Ancak, doktora için ALES sınavına hazirlanmam gerekiyordu ve eşit ağırlık puanım önemliydi.Coşkun Hoca güleryüzüyle,profesyonel yaklaşımıyla, engin bilgisiyle, pedagojik yaklaşımıyla hem bana ‘ bu yaştan sonra’ matematiği sevdirdi hem de belli bir başarı elde etmemi sağladı,doktora için yeterli puanı aldım.Keşke Türkiye’de onun gibi mesleğini kucaklayan
ve başarıya odaklanmak ile öğrenci psikolojisini anlayan öğretmenler
daha fazla olsa.Teşekkürler Coşkun Hoca…”

Elif Dilara Sezgin / Akademisyen / Beşiktaş / Araştırma Görevlisi / 2011-2012

 

“Bence Matematik’ten,Fizik’ten ve Kimya’dan yardıma ihtiyacımız olduğunda akla gelebilen ilk ve tek isim Coşkun Hoca’dır.Tanıdığım en kafa,en matrak,en canayakın ve aynı zamanda yeri geldiğinde ağır tavır takınan tek hocadır.Melek gibi bir hocadır.Soruları yapamadığımda kızmaz,yaptığımda ise tekrik eder.Coşkun Hoca bir tanedir işte ya.Anlatılmaz yaşanır gibi bir şey anlayacağınız.Seviyorum Coşkun Hoca’yı,çok seviyorum :*)”

İlayda Nur Baklan / 8.Sınıf / Pendik / Pendik Merkez İlköğretim Okulu / 2011-2012

 

“Coşkun hoca bana Geometri ve Matematik’te çok yardımcı oluyor.Konuların temel mantığını öğreterek notlarımın yükselmesine ve kendime olan güvenimi yeniden kazanmamı sağladı.Matematik ve Geometri’ye olan olumsuz bakış açımı değiştirdi.Normalde arkadaşlarımla bile matematik çalışırken sıkılmama rağmen Coşkun hoca ile hiç sıkılmıyorum,matematiği eğlenerek anlatıyor ve Matematiği sevmeye başladım:)”

Ela Bilhan / 10.Sınıf / Çengelköy / Nişantaşı Özel Işık Lisesi / 2011-2012

 

“Benim okul hocam olmasanız bile çok iyi bir öğretmensiniz,öğrenemediklerimi daha kolay ve çabuk öğrendim.”

Kerem AKÇAL / 6.Sınıf / Beşiktaş / Beşiktaş İlköğretim Okulu / 2011-2012

 

“O benim hayatıma yeni bir düşünce tarzı katan ,hayatı her yönüyle görmemi sağlayan müthiş bir insan,gerek matematik gerekse geometri bakımından istediğim zaman herşeyin daha iyi olabileceğini öğretti bana, bir öğretmen değil abi edasıyla yaklaştı,matematiğe bakışımı değiştiren insan sana minnettarım…”

Yusufcan ÖZARSLAN / 10.Sınıf / Atakent / Prof.Dr.Sabahattin Zaim Lisesi / 2009-2010

 

“Geometri derslerimi Coşkun Hoca ile birebir yapma şansım oldu.Bilgisi,eğitimi ve hayat felsefesiyle sadece derslerimi iyileştirme ile kalmayıp dünyaya karşı duruşumuda sağlamlaştırdı.”
Ali Batuhan KARAKUŞ / Florya / İstek Vakfı Bilge Kağan Lisesi / 2009-2010


“Sıcak kanlı olmakla birlikte derslerinden zevk aldığım,eğlenceli ve kafa dengi ,Coşkun hoca çok king adam ya…”

Mehmet Emre GÜNEL / 12.Sınıf / Atakent / Prof.Dr.Sabahattin Zaim Lisesi / 2009-2010


“Harika esprileriyle moral ve mutluluk kaynağı.Ders anlatımı ezbere değil mantığını kavramaya yönelik.Kendisi Matematiğe ve Geometriye farklı bir bakış açıcı kazandırıp hem dersi hem de kendisini sevmemizi sağlıyor.”
Metehan İSHAKOĞLU / 10.Sınıf / Atakent / Bahçelievler Anadolu Lisesi / 2009-2013

 

Coşkun hoca çok renkli biri dersleri eğlenceli bir hale getiriyor öyle ki matematikden nefret eden benim bile sayılarla barışmamı sağladı…

Mertcem KARAHAN / 11.Sınıf / Cadde / Fenerbahçe Lisesi / 2009-2010

 

“Derslerin ve hayatın sıkıcı saatlerinin yıldızı,renkli kişiliği ile güleryüzlülüğü ile herşeye ışık saçıyor.Bu kim mi? Tabi ki de Coşkun hoca…”

Suphihan TERLİKLİ / Atakent / Prof.Dr.Sabahattin Zaim Lisesi / 2009-2010

 

Coşkun Hoca’yla ders çok zevkli. Ondan ders almadan önce matematikten hiç bir şey anlamazdım. Onun sayesinde Sbs de de matematiği iyi yaptim(19-1) ve güzel bir liseye yerleştim. Nasıl oluyorsa Coşkun Hoca’nın bir anlatışıyla o ders beyninize kazınıyor. Çok iyi bir öğretmen. Teşekkürler Coşkun Hocam..

Sera Talia Demirkol / 9.Sınıf / Kavacık /  İTÜ Özel Ekrem Elginkan Lisesi / 2009-2010

 

“Sayısal alanlardaki bilgi ve başarısını sevgiiyle aşılıyan,süper sevecen bir hoca ve aynı zamanda bir abi.Matematik ve geometriden o kadar nefret ediyordum ki şimdi ikisinide seviyorum,herşey için çok teşekkürler… “

Mehmet BOZKUŞ / 11.sınıf / Atakent / Umut Fono Koleji / 2009-2010

 

“Kültür kokan bir kişilik ve aynı zamanda eğlenceli bir yaşam tarzını benimseyen bir hocamızdır.Derslerinin bu kelimelerden sonra nasıl geçtiğini anlamak mümkün.Farklı bakış açısı ve mantığını kavratma yeteneğiyle öğrencileri dersten zevk alırken ,aynı zamanda unutulmayacak bilgiler elde ediyor.”

Mirza Muhammet ÖZGÜLER / 12.sınıf  / Atakent / Prof.Dr.Sabahattin Zaim Lisesi / 2009-2010

 

“Son 4yıldır hemen hemen bütün sayısal derslerimde joker hoca olarak bana yardımcı olduğun için çok teşekkür ederim,Coşkun Hoca ..”

Emre TANDOĞAN / 12.Sınıf / Kartal / İstek Uluğbey Anadolu Lisesi / 2008-2009

517 total views, 0 views today

© 2008-2016 | Coşkun Hoca | Matematik, Fizik, Geometri Birebir Özel Ders