Coşkun Hoca kimdir?


1984 yılında Bingöl ili Kiğı ilçesinde doğdum. Biri Çukurova Üniversitesi Biyoloji Öğretmenliğinden, diğeri Balıkesir Üniversitesinde Bilgisayar Programcılığından mezun iki kardeşim var.

İstanbul Kadıköy‘de hem ikamet edip hem çalışmaktayım..Vatani görevimi 2013-2014 yılları arasında kısa dönem olarak İzmir’de tamamladım. 2014/Eylül’den beri evliyim. İlk ve orta öğretimimi Bingöl / Merkez’de tamamladım.

Bingöl M.Akif Ersoy İlköğretim Okulu / Bingöl Anadolu Öğretmen Lisesi
Marmara Ünv. Atatürk Eğitim Fakültesi Fizik Öğretmenliği
AÖF Web Tasarım ve Kodlama

Üniversite yıllarımdan beri (12 yıldan fazla oldu) özel ders vermekteyim. Ayrıca 4 yıl çeşitli  kitle ve  butik dershanelerdeElit-iz Dershanesi, Time Dil Okulları, Prestije Dil Okulları, Ataşehir Evre Butik Dershanesi, Atakent/Halkalı Koç Eğitim Butik Dershanesi, Yeditepe Özel Ders Merkezi … gibi bir çok kurumda) Matematik & Fizik birebir özel ders öğretmenliğinin yanı sıra Eğitim Danışmanlığı da yaptım.

Alan Eğitim Danışmanlık şirketini 2014 yılı Ekim ayında kurarak eğitim camiasına koçluk, yayıncılık ve birebir eğitim odaklı hizmet verdim. Özel sebeplerden dolayı firmamı kapatıp öğrenci evinde özel ders vermekteyim.

En son girdiğin ALES (Akademik Lisans Üstü Sınavı)’nda sayısal bölümünde 100 sorudan 95 doğru yaptım.

İstanbul’un bir çok semtinde  Matematik, Fizik, Geometri  özel dersleri vermekteyim. Tüm bunların yanı sıra üniversite yıllarımda ilgi duyup başladığım web tasarım ve progralama işini hobi olarak devam etmekteyim.

68 total views, 0 views today

© 2008-2016 | Coşkun Hoca | Matematik, Fizik, Geometri Birebir Özel Ders